Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po dobře odehraném zápase jsme ještě chvilku poseděly a ještě oslavily Lenky 45.narozeniny. Výborně jsme se bavily za vydatné podpory Karla Bleska, který nám do nočních hodin dělal příjemnou společnost.

Obrazek
Vyhrály jsme!

 

Sluníčko svítilo, bylo nádherné odpoledne, soupeřky dorazily se značným předstihem a kolem kurtů u sokolovny rozložily deky. Na nich dováděla asi tři batolata, tátové hlídali a maminky a jejich ještě mladší spoluhráčky se zvolna začaly rozcvičovat. My jsme dokončovaly přípravu kurtu a po očku hodnotily již tradiční věkový rozdíl ve prospěch soupeřek, jejich pohyblivost na kurtu a celkem slušnou techniku.

 

Od prvního písknutí začal lítý boj. Žádný bod nebyl zadarmo, pan sudí nejspíš zápas s tolika dlouhými výměnami ještě nepískal, možná chvílemi nevěřil svým očím, jaké míče jsme na obou stranách schopné zahrát. Ve dvou z pěti setů jsme přetáhly konečnou pětadvacítku a dohromady jsme uhrály neuvěřitelných 222 bodů! Kmitaly jsme na kurtu poctivé dvě hodiny, stíny se prodloužily a mimča soupeřek už se dávno přesunula s tatínky domů. Všechno to mělo šťastný konec, zápas jsme zvládly sice na pokraji sil, ale ve skvělé týmové pohodě. A co je nejlepší - vyhrály jsme!

 

Večerní posezení se také vydařilo, místo rozboru hry jsme si pochvalovaly, jak se nám to všem líbilo. Atmosféra se postupně poněkud rozveselila, tou dobou také končil trénink nohejbalistů v sokolovně, i jejich gratulace k vítězství nás potěšily. I nohejbalista Karel chtěl stručně poblahopřát a jako blesk zmizet s bicyklem ve tmě, ale nějak se u nás zasekl, všeobecnému veselí prostě nešlo odolat.. Cyklistická, pěší i motorizovaná (zelenečská) část týmu se kolem půlnoci víceméně spořádaně rozjela ke svým domovům.

 

Užily jsme si zápas, vítězství i oslavičku – musíme to zas někdy zopakovat!


autorka článku: Lenka


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář