Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na zakončení letošní sezony jsme se měly sejít v 18,00 u Jany Liškové na zahradě. Jako první dorazily Jana Kabátová a Veronika. Začalo se chystat občerstvení a nosit na zahradu. Potom již docházely další...Jitka, Vlaďka, Jarka, Lenka, Mirka...a zábava mohla začít.
O tom, že jídlo bylo lahodné a všech možných příchutí by mohly dosvědčit i dvě krásné psí slečny. Nevím, kdo by dostal ocenění, ale zřejmě Mirky zkažená buchta by získala nejvíc bodů, ale tím bych nechtěla snižovat kvalitu Lenky česnekovo-ořechových jednohubek nebo Jany smaženek a haldy dalších pochutin.
Později přišla ještě Dáša, Iva, Jarmilka a Daniela a náš hlahol začal sílit. Obzvlášť v době, kdy se nám snažila Daniela vysvětlit určitou etapu svého života, kterou levá strana obecenstva nemohla pochopit a stále více a více tápala.
Příjemně prožitý večer utekl, setmělo se a naše davy začaly mírně, z různých důvodů, řídnout. Kdy přesně skončil zatím nevím, ale myslím, že proběhl v dobré náladě a že všechny účastnice ho přežily ve zdraví. :-)

fotografie najdete v oblíbených odkazech na hlavní straně:
fotogalerie na netu-zahradní party 23.6.10

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář